Een Incentive op Ibiza..

Voor ieder budget een geslaagd event!

  • composeWensen
  • searchActiviteiten
  • checkVoorstel
  • flightDe reis kan beginnen

Geen hippere plek in Europa om je incentive te organiseren dan op Ibiza. Het eiland biedt ongekende mogelijkheden aan activiteiten en ons team heeft alle kennis, kunde en enthousiasme in huis om jouw incentive / personeelsreis / bedrijfsuitje tot in perfectie te organiseren.

Wij bieden creatieve concepten die aan je budget en verwachtingen zullen voldoen, van beach/villa party tot teambuilding activiteiten. Combineer dit met het klimaat op Ibiza, adembenemende locaties, meer dan 72 stranden, waanzinnige hotels en sensationele villas.

ACTIVITEITEN

Hieronder vind je een opsomming van populaire activiteiten op Ibiza, neem gerust contact op voor meer opties en ideeën.

  • Ribboat Experience
  • Vaarbewijs Behalen
  • Vaar/Zeiltochten
  • Mahari / Duck puzzeltocht
  • 4x4 Jeepsafari
  • Kanovaren / Paddle Surf
  • Show more amenities
  • Duiken
  • Flyboarden
  • Hiking
  • Fiets / MTB routes
  • Paardrijden
  • Cliffdiving
  • Golfen
  • Clubnights / VIP
  • Catering / Private Chef
  • Bioscoop op Locatie
  • Ballonvaart
  • Jetski Tour

Ons Team

owner

Denise

Denise@ibicentive.nl

Event Producer

owner

Nathalie

Nathalie@ibicentive.nl

Event Producer

owner

Jos

Jos@ibicentive.nl

Sales Manager

owner

Tom

Tom@ibicentive.nl

Sales Manager

owner

Juliette

juliette@ibicentive.nl

Event Producer

owner

Roderick

roderick@ibicentive.nl

Event Producer

love

35 Incentives

per jaar
sun

300 dagen zon

per jaar
coffee

145 Meetings

voor nieuwe activiteiten
moon

365 Dagen

aanwezig op Ibiza

Ons Kantoor

Marina Botafoch, Ibiza, Spanje. View on google map

LOCATIE

Ibiza heeft een oppervlakte van 572 km2, wat ongeveer 100km2 groter is als het nederlandse Texel. Met meer dan 300 dagen zon per jaar en meer dan 70 stranden en baaitjes is het een van de heerlijkste eilanden om te vertoeven.

DETAILS

Marina Botafoch
Ibiza
ES 07800

Telephone: +34 66 777 9416
Email: info@ibicentive.nl